Kurslarımız

Renq Dil Kursları'nın sunduğu Almanca Kursları  yurtdışında okumak isteyen veya iş için gerekli olan dil yeterlilik sınavlarına hazırlanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Prof.Dr. Dursun Zengin yönetiminde hazırlanılan ve sunulan kurslarımız, 10 yılı aşkın süreli Arap Saklak deneyimiyle desteklenmektedir. A1, A2, B1, B2, C1, C2 sertifika sınavlarına hazırlanırken, Almanya'da yeniden kurs ihtiyacı duymayacağınız gramer, konuşma ve mesleki dil yeterliliğine ulaştırılmanızı hedefler.

Almanya'daki üniversiteler için DSH ya da TestDaF sınavından geçmiş olmanız gerekmektedir. Dil programımız hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Orta seviyede dil bilgisine sahip birinin üniversite hazırlık, üniversite ya da yüksek lisans için gerekli olan dil seviyesine ulaşması genellikle 24 haftalık bir dönem içerisinde gerçekleşir.

Biz kursunuz boyunca sizin gelişiminizi dikkatle izliyoruz ve düzenli geri bildirimlerle ulaşmak istediğiniz hedefiniz için sizi destekliyoruz. Sınav ücretleri kurs ücretine dahil değildir.

Kurslarımız:
Süresi: ortalama 8 hafta
Dersler: haftada 20 veya 30 ders, deneme sınavları ve konu testleri
Minimum yaş: 18
Seviye: başlangıç, orta, ileri